Treść strony

Bezpieczeństwo bankowości elektronicznej

Bezpieczeństwo w sieci zależy także od Klientów i zachęcamy, aby każda osoba korzystająca z bankowości internetowej zapoznała się z udostępnionymi poniżej materiałami.


Dodatkowo Pamiętaj, że:
•    System eBankNet nigdy nie żąda wpisania więcej niż jednego hasła jednorazowego z listy haseł lub przesłanego za pomocą SMS.
•    Na stronie logowania nigdy nie jest wymagane podanie hasła jednorazowego. Podczas logowania wpisuje się wyłącznie identyfikator użytkownika i ustalone przez siebie hasło (a przy pierwszym logowaniu hasło aktywacyjne otrzymane w Banku). Jeżeli widzisz stronę logowania, na której trzeba wpisać hasło jednorazowe, albo stronę, na której trzeba podać kilka haseł jednorazowych jednocześnie, potraktuj to, jako próbę oszustwa.
•    W internecie krążą maile, w których znajdują się odsyłacze do fałszywych stron bankowości internetowej i prośby o zalogowanie się na takich stronach w celu np. potwierdzenia swoich danych. Bank nigdy nie wysyła tego typu informacji do klientów. Nie próbuj logować się do systemu bankowości internetowej za pomocą odsyłacza przesłanego w takich wiadomościach. Każda taka wiadomość przesłana w mailu wygenerowana została przez przestępców.


Pamiętaj! Jeżeli wygląd strony logowania do systemu eBankNet wzbudzi Twój niepokój, ZANIM ZALOGUJESZ SIĘ, zadzwoń do centrali Banku Spółdzielczego w Mykanowie.
Jeżeli po zalogowaniu do systemu eBankNet cokolwiek wzbudzi Twoje podejrzenie, ZANIM AUTORYZUJESZ jakąkolwiek transakcję,  zadzwoń!
 

Tel. 34 3288 093 wew. 21 (Dział informatyki)

e-mail mykanow@banki.softnet.com.pl

 

 

Zadbaj o swoje bezpieczeństwo w internecie

Banery

Kontakt

Bank Spółdzielczy w Mykanowie

ul. Samorządowa 3

42-233 Mykanów

tel. 34 328 80 31/ 34 328 80 93

fax. 34 374 0000

Kod SWIFT/BIC: POLUPLPR

 

[obiekt mapy]