Treść strony

WAŻNE - usługa Paybynet już dostępna!!!!

Szanowni Klienci,

Z przyjemnością informujemy, że Bank Spółdzielczy w Mykanowie uruchomił kolejną przydatną funkcjonalność bankowości internetowej. Zachęcamy do lektury opisu nowego systemu płatności.

Dzięki usłudze bezpiecznych płatności internetowych Paybynet za zakupy w sieci zapłacą Państwo wygodnie i bez ryzyka. Pieniądze niezwłocznie i bezpośrednio trafią z Państwa konta na konto bankowe sprzedawcy, a na przelewie pojawi się, komu i za co przelane zostały pieniądze.

Sprzedawca korzystający z Paybynet łatwo zidentyfikuje Państwa zamówienie, co przyspieszy nie tylko dostawę zamówienia, ale również rozpatrywanie ewentualnej reklamacji czy procedurę zwrotu towaru.

Z Paybynet zapłacą Państwo bezpiecznie nie tylko w e-sklepach. Korzystając z usług e-urzędu, dzięki Paybynet można wnosić opłaty administracyjne i skarbowe online.

Poniżej zamieszczamy krótki schemat jak wygląda krok po kroku płatność przy użyciu Paybynetu - oraz przypominamy, że Bank Spółdzielczy w Mykanowie jest zrzeszony w Banku Polskiej Spółdzielczości S.A. (BPS) ta informacja jest niezbędna do odnalezienia Banku Spółdzielczego w Mykanowie na liście Banków Spółdzielczych.

Więcej Informacji o usłudze.

 

                 

« wstecz

Banery

Kontakt

Bank Spółdzielczy w Mykanowie

ul. Samorządowa 3

42-233 Mykanów

tel. 34 328 80 31/ 34 328 80 93

fax. 34 374 0000

Kod SWIFT/BIC: POLUPLPR

 

[obiekt mapy]